Gdzie Ty Jesteś Jesieni?

25 października 2016 r. Edyta Górska

Już czternasty raz nasza szkoła była organizatorem Powiatowego Konkursu Plastycznego ,, Gdzie Ty jesteś, Jesieni?". W konkursie wzięły udział dzieci z klas l-lll z PSP nr 2, PSP nr 6, PSP nr 15, PSP nr 21, PSP nr 28, Zespołu Szkolno -Przedszkolnego nr 1 w Wałbrzychu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuszycy, Miejskiej Szkoły Podstawowej w Szczawnie - Zdroju, Miejskiej Szkoły Podstawowej w Jedlinie - Zdroju oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 17 , Przedszkola Niepublicznego Agatka i Przedszkola Niepublicznego Wiolinka. Tematem pracy plastycznej była oczywiście jesień. Inspirację do pracy dzieci mogły zaczerpnąć z obejrzanej przed rozpoczęciem konkursu inscenizacji przedstawionej przez uczniów klasy II a i lII a. Rozstrzygnięcie konkursu uświetniła swoją obecnością radna Rady Miasta Wałbrzycha pani Renata Wierzbicka, która wszystkich uczestników obdarowała upomimkami.

,,Gdzie Ty jesteś, Jesieni? "- fragment występu naszych uczniów w TV Dami       http://www.dami.walbrzych.pl/…/i…/15721-jesien-oczami-dzieci

Wyniki XIV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Gdzie ty jesteś, Jesieni...?" w Publicznej Szkole Podstawowej nr 37 w Wałbrzychu.

Wyniki:

Przedszkola: